Spier PS vin til kun 40 kr. og Harboe sodavand til 2,50 kr. – se de lokale tilbud fra DagliBrugsen

dato

Vi har set nærmere på denne uges tilbud fra DagliBrugsen i Strandby, og der er flere gode tilbud at finde. Her kan du blandt andet få kvalitetsvin til en nedsat pris og sodavand til en lav pris.

Disse fantastiske tilbud er tidsbegrænsede, så skynd dig ned til DagliBrugsen i Strandby og gør en god handel!

DagliBrugsen: Spier PS vin til kun 40 kr.

DagliBrugsen tilbyder en fantastisk pris på Spier PS vin fra Sydafrika. Du kan få en flaske på 75 cl til kun 40 kr., hvilket er en besparelse på 79,95 kr. sammenlignet med før-prisen på 119,95 kr. Dette tilbud gælder fra fredag den 21. november til torsdag den 4. december.

DagliBrugsen: Harboe sodavand til 2,50 kr. pr. dåse

Forfrisk dig med Harboe sodavand til en super lav pris. Du kan få 33 cl dåser for kun 2,50 kr. pr. stk. Bemærk, at der er et begrænset parti, så det gælder om at være hurtig. Tilbuddet er gældende fra fredag den 21. november til torsdag den 4. december.

Vi tager forbehold for, at oplysningerne om tilbud kan have ændret sig siden, vi skrev artiklen. Tjek tilbudsavisen inden du kører til butikken.